Nabídka služeb pro zřizovatele sociálních služeb


1.Podpora při analýze potřebnosti a realizace záměru zřízení nové služby

 

Rozhodli jste se zřídit novou službu?

Zajímá Vás, jaký druh služby by byl pro Vaše území nejlepší volbou?

Chcete, aby služba byla co nejvíce efektivní a odpovídala zákonným požadavkům?

 

V této oblasti nabízíme komplexní odbornou, konzultační a poradenskou podporu při analýze potřebnosti vzniku nového druhu služby, definování specifik každého druhu služby, podporu při nastavení základního systému služby, nabídky služeb, informování o službě, PR, personálního obsazení a kapacity služeb, podporu při přípravě služby na registraci a plnění dalších zákonných povinností, včetně pomoci při aplikaci požadavků standardů kvality apod. Do této oblasti také spadají naše služby spojené s poradenstvím při výběru managementu a týmů poskytujících sociální služby. Důležitou službou, kterou nabízíme, je také podpora při spuštění sociální služby a kontraktaci prvních klientů, kdy zvláště u služeb rezidenčního typu špatně nastavená a aplikovaná metodika a nesprávná rozhodnutí zatíží negativně poskytovatele na velmi dlouho dobu.

 

2.Přezkoumání a optimalizace chodu stávajících zřizovaných služeb

Zajímá Vás efektivita (potřebnost, dostupnost, kvalita, nákladovost) a bezpečnost vámi zřizovaných služeb?

Potřebujete vědět, kde mají vaše služby silná a slabá místa, zda využívají všech příležitostí ke svému rozvoji a financování, identifikují a preventivně řeší rizika?

Řešíte neustále dokola problémy, které by měl řešit někdo jiný?

Potřebujete se rozhodnout, na které problémy musíte reagovat prioritně a které snesou delší časový horizont řešení?

Pokud ano, nabízíme, konzultační, poradenskou a evaluační podporu zaměřenou na vaše konkrétní problémy a požadavky.

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás prosím. V souvislosti s touto nabídkou doporučujeme seznámení se s informacemi a službami uvedenými v oddíle Nabídka služeb pro organizace poskytující sociální služby.